Szorowarki to bardzo drogie maszyny wymagające regularnego serwisowania, dbania oraz wymiany elementów eksploatacyjnych takich jak listwy sciagajace, szczotki szorujące oraz najdroższych akumulatorów!

Coraz większa liczba firm woli wynająć maszynę a co za tym idzie otrzymać sprawne w pełni działającą maszynę regularnie spełniającą swoje zadanie czyszczenia posadzek, hali, magazynów i innych powierzchni.

WypozyczalniaSzorowarek.pl

Nasza firma wynajmuje, służy doradztwem oraz wsparciem w czasie eksploatacji maszyny w przypadku podłogi z betonu, gresu, żywicy czy innego rodzaju posadzki przemysłowej i nie tylko.

Szorowarki są powszechnie wykorzystywane w przypadku wszelkiego rodzaju sklepów, centrów handlowych oraz magazynów. Bez tego typu maszyn o wydajności niejednokrotnie sięgającej 3000 – 4000 m2 na godzinę pracy. Co przy czasie pracy szorowarki na akumulatorach od 2-3,5 godziny w zależności od rodzaju urządzenia daje nawet 15 000 m2 na cykl pracy.

Pamiętajmy o tym że szorowarki posiadają akumulatory, których ładowanie trwa od 8 do 12 godzin. Przez co szorowarka po wyładowaniu musi zostać każdego dnia podłączona do ładowania w suchym i bezpiecznym pomieszczeniu.