Pranie kanapy

Wydajność to synonim współczesnych firm. Jednym z kluczowych aspektów jest efektywne utrzymywanie pomieszczeń biznesowych w czysty i bezpieczny sposób.

Aby utrzymać pomieszczenia w czystości, potrzebujesz odpowiedniego sprzętu. Odpowiedni sprzęt może zaoszczędzić czas i siłę roboczą, a na dłuższą metę dużo pieniędzy. Dzięki odkurzaczowi przemysłowemu można uzyskać wiele korzyści dla firmy.

Korzyści

    Oszczędność kosztów długoterminowych:

Inwestycja w odkurzacz przemysłowy będzie kosztować więcej, ale na dłuższą metę pozwoli zaoszczędzić pieniądze. Powodem jest to, że przemysłowe odkurzacze są tak zaprojektowane, aby działały przez kilka godzin w trudnych warunkach.

Firmy polegały głównie na tradycyjnych odkurzaczach mieszkalnych w celu utrzymania czystości podłóg i pomieszczeń. Wiedzą, że z każdym rokiem lub dwoma te małe odkurzacze rozkładają się lub zużywają z powodu zaniedbania, nadużycia lub nadużywania i wymagają ciągłej wymiany. Chociaż możesz wydawać najniższe ceny za najtańszą markę, Twoje koszty szybko wzrosną.

    Szybsze czyszczenie dużych powierzchni

Jeśli potrzebujesz regularnie czyścić wiele powierzchni, musisz użyć maszyny zaprojektowanej do tego celu, aby zaoszczędzić pieniądze i czas. Odkurzacze przemysłowe zostały tak zaprojektowane, aby czyścić duże obszary w krótkim czasie. Wynika to zarówno z ich wielkości, jak i wydajności.

Inwestując w odkurzacz przemysłowy, możesz z pewnością zaoszczędzić na pracy lub roboczogodzinach, ponieważ posprzątanie podłogi zajmie mniej osób, a zadanie zostanie wykonane w krótszym czasie.

    Korzyści zdrowotne

Najlepsze spośród przemysłowych odkurzaczy będą miały systemy filtrujące HEPA, dzięki którym są bardzo skuteczne w zatrzymywaniu bakterii, alergenów i innych drobnoustrojów, które zanieczyszczają powietrze i mogą zostać wydmuchane w powietrze z powodu odkurzania. Dzięki temu pomieszczenia będą czyste i zdrowe.

    Głębsze czyszczenie

Dzięki dużej mocy takich maszyn lepiej są one w stanie wbić się głęboko w stos dywanów i tkanin, co skutkuje bardziej wydajnym czyszczeniem. Dywan lub dywan wytrzyma dłużej, a to będzie wymagało mniejszej wymiany, co pozwoli zaoszczędzić pieniądze.

Cechy odkurzaczy przemysłowych

    Są o 50% szybsze i bardziej wydajne niż miotły.
    Są o 30% szybsze niż przenośne, małe odkurzacze.
    Mogą być zaprojektowane do zastosowania tylko na mokro / tylko na sucho / lub na mokro i na sucho.
    Mają szeroki wybór rodzajów narzędzi i węży. Mogą obsługiwać długie węże, węże o dużej średnicy i węże specjalne.
    Mają znacznie dłuższą żywotność (15 do 20 lat) niż małe odkurzacze (1000 godzin).
    Są ciszej niż ich mniejsi kuzyni.
    Zostały tak zaprojektowane, aby działały 24 × 7.
    Spaliny z odkurzaczy centralnych można odprowadzać na zewnątrz budynku, wydmuchując na zewnątrz drobnoustroje, kurz i czynniki chorobotwórcze. Dla porównania, małe odkurzacze mają słabe systemy filtrujące.
    Potrafią bezpiecznie i łatwo obsługiwać takie elementy jak: materiały ścierne, radioaktywne, płyny, produkty wybuchowe, produkty spożywcze, proste systemy transportu luzem,

Podsumowując, w przypadku wszystkich firm o znacznej powierzchni kwadratowej próżnia przemysłowa jest znacznie wydajniejsza niż mniejszy tradycyjny model.