Co to jest odkurzacz przemysłowy?

Odkurzacz przemysłowy to maszyna używana do ogólnego czyszczenia w środowisku przemysłowym, a także do wielu innych bardziej specyficznych zastosowań, niekoniecznie związanych z prostym czyszczeniem. Odkurzacze przemysłowe mogą być różnego rodzaju.

Czy możesz odkurzyć na zewnątrz?


Nie używaj odkurzacza wewnętrznego na zewnątrz. Odkurzacze wewnętrzne nie są przeznaczone do stosowania na powierzchniach zewnętrznych. Podobnie, nigdy nie używaj suchego odkurzacza na mokrych powierzchniach. Istnieją odkurzacze wewnętrzne / zewnętrzne oraz odkurzacze do pracy na mokro / na sucho, które są zaprojektowane do obsługi tego rodzaju zadań.

Czy odkurzacze komercyjne są lepsze?


Zwykle odkurzacz komercyjny służy do obsługi i czyszczenia budynku o wielkości komercyjnej. Są one dostępne zarówno w odkurzaczach w pozycji pionowej, jak i kanistrowej, i są zwykle większe i bardziej wytrzymałe niż typowe odkurzacze domowe – są zaprojektowane tak, aby działały przez pewien czas.

Czy mogę odkurzać trociny?

Prawda jest taka, że ​​trociny zatykają próżnię szybciej niż zwykły pył. Dalsze odkurzanie przy zatkanym filtrze lub worku może spowodować poważne uszkodzenie urządzenia. Drobny kurz i drobiny szlifujące z projektów domowych nie powinny być zasysane zwykłym odkurzaczem.

Czy warto odkurzać codziennie?

Dywany odznaczają się znacznie mniejszymi szkodami wynikającymi z regularnego odkurzania niż z brudu pozostawionego na dywanie. Może nie chcesz lub nie musisz odkurzać codziennie, ale częste odkurzanie jest nadal najlepszym sposobem na utrzymanie domu w czystości. Aby uzyskać ogólną ochronę dywanów, przeprowadź odkurzacz nad obszarami o dużym natężeniu ruchu około dwa razy w tygodniu.